چوب پلاست

 

چوب پلاستیک که در زمره مواد کامپوزیتی طبقه بندی می شود از ترکیب الیاف چوب با پلاستیک به همراه یک سری از مواد افزودنی مورد نیاز تولید می گردد که به آن ، چوب پلاستیک می گویند.

کامپوزیت های چوب - پلاستیک که به شکل پروفیل و صفحات توپر و یا تو خالی تولید می شوند دارای سابقه ایی 20 ساله در جهان هستند .

خصوصیات استثنایی این کامپوزیت ها که ترکیبی از زیبایی چوب و دوام پلاستیک می باشد سبب شده که در کشور های مختلف این محصولات بسیارمحبوب و قابل اعتمادباشند.

انواع کاربرد چوب پلاستیک

کاربرد فراوان و گسترده WPC ، این محصول را به رقیبی جدی در مقایسه با چوب های فراوری شده در امر ساختمان سازی ، فضای شهری و کاربرد صنعتی و خانگی تبدیل کرده است .

از کاربردهای چوب پلاستیک می توان به موارد زیر اشاره کرد.
- فضای داخل ساختمان شامل پارتیشن بندی و دکوراسیون - انواع سازه های پیش ساخته - محوطه سازی استخر - سقف کاذب و نما - درب و پنجره و اسکلت ساختمان - کف پوش - حصار سازی - دیوارپوش - اسکله سازی - صنعت خودرو سازی - مبلمان شهری (نیمکت، گلدان، آلاچیق و ...) - چارچوب های در و پنجره

تایل پروفیل چوب پلاست 7

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

p10

 

یکی دیگر از محصولات چوب پلاستیک، تایل پروفیل ها می باشند که با توجه به سایز و مشخصات فنی آن ها می توان به کاربردهایی همچون:سطل زباله، پیشانی پله و پیشانی نیمکت، Finishing کارها و ... اشاره کرد.

به دلیل تشابه فراوان این محصول با هم خانواده خود یعنی تایل 14.5 بسیاری از کاربرد ها و ویژگی های این پروفیل وود پلاست با تایل 14.5 یکی بوده مگر در شرایطی که سایز تایل 7 مناسب تر باشد.

 

مشخصات فنی

ابعاد

pro03طول    mm 3000

عرض       mm 70

ضخامت      mm   10

وزن حدودی (کیلوگرم)  1.250

وزن هر متر طول

1  Kg/ml

وزن هر مترمربع

kg/m2 14.28

تنوع رنگ

01 (ونگه) ـ 02 (سدری) ـ 03 (بلوطی) ـ 06 ( اُکر)

برخی از کاربرد ها

قرنیز ـ کاور ستون ها ـ فلاور باکس ـ نرده و . . .

مقاومت ها

 

قیمت متر طول (تومان)

قیمت متر مربع (تومان)

33.000

458,300

گروه Wpc Plus

تولیدکننده و صادر کننده پروفیل های چوب پلاست

این گروه تولیدی به لطف خدا و با اتکا به کادری مجرب و متخصص و با بهره گیری از اساتید متخصص از بهترین دانشگاه های ایران فعالیت خود را در حوزه تولید محصولات چوب پلاستیک شروع و با عنایت به خدا و تلاش فراوان موفق به گسترش تولیدات و کیفیت خود نمود و با توجه به افزایش فروش و تولید محصولات خود اقدام به گسترش فضا و تولیدات خود نمود که در حال حاضر در شهرک صنعتی شمس آباد مشغول به برآورده کردن نیاز مشتریان داخلی و خارجی می باشد.