کف

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

یکی از اصلی ترین و حساس ترین قسمت های یک روف گاردن، باغ؛ محوطه، آلاچیق و ... اجرا و انتخاب متریال مناسب و زیبا جهت طراحی و اجرای کف می باشد.
پروفیل های وود پلاست به دلیل ویژگی های منحصر به فرد خود باعث شده است تا در صورتی که طراحان تمایل به اجرای کف و پیاده راه چوبی داشته باشند به دلیل مقاومت، عدم نیاز به رنگ و روغن و از همه مهم تر قیمت بسیار مناسب آن نسبت به چوب طبیعی (اش) از چوب پلاست استفاده نمایند.
امروزه به دلیل محدود شدن چوب های طبیعی و به طبع آن افزایش قیمت شدید آن باعث شده است تا محصول چوب پلاست جزو اولین انتخاب طراحان جهت طراحی و اجرای کف و پیاده راه سازی قرار بگیرد.

kaf01

kaf01

kaf01

kaf01

kaf01

kaf01

kaf01

kaf01

گروه Wpc Plus

تولیدکننده و صادر کننده پروفیل های چوب پلاست

این گروه تولیدی به لطف خدا و با اتکا به کادری مجرب و متخصص و با بهره گیری از اساتید متخصص از بهترین دانشگاه های ایران فعالیت خود را در حوزه تولید محصولات چوب پلاستیک شروع و با عنایت به خدا و تلاش فراوان موفق به گسترش تولیدات و کیفیت خود نمود و با توجه به افزایش فروش و تولید محصولات خود اقدام به گسترش فضا و تولیدات خود نمود که در حال حاضر در شهرک صنعتی شمس آباد مشغول به برآورده کردن نیاز مشتریان داخلی و خارجی می باشد.

شماره های تماس:  02533354864 - 09127238955