دک پروفیل چوب پلاست 14 سنگین

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

p12

 

این پروفیل جزو اصلی ترین و پر مصرف ترین پروفیل های چوب پلاست می باشد.
به دلیل علاقه طراحان و مصرف کنندگان به چوب در پروژه ها از جمله کف سازی ، پیاده راه، روف گاردن، پله، تراس، فلاور باکس و... و با توجه به مشکلات و معایب چوب در کف سازی، این پروفیل توانسته است علاوه بر عدم مشکلات چوب ، کاملا نیاز طراحان و دوست داران به چوب طبیعی را برطرف نماید.

با توجه به سرعت تولید مناسب و طراحی بسیار خوب قالب این پروفیل چوب پلاست باعث شده است تا علاوه بر افزایش کیفیت ، قیمتی مناسب و اقتصادی پیدا کند . لذا از همین رو دک 14.5 چوب پلاست سنگین باعث شده است تا یکی از پرکاربرد ترین پروفیل های چوب پلاستیک قرار گیرد .

به منظور افزایش کیفیت، مقاومت و صرفه اقتصادی، طراحی این پروفیل به گونه ای است که جداره رویی که در سطح کار قرار میگیرد ضخامت بیشتری نسبت به سطح زیری خود دارد که این امر علی رغم سختی های طراحی و تولید وود پلاست باعث بالا رفتن کیفیت و مقاومت های مکانیکی محصول شده است.

 

 

مشخصات فنی

ابعاد

pro10طول    mm 3000

عرض       mm 142

ضخامت mm   25

وزن حدودی (کیلوگرم) 3.460

وزن هر متر طول

3.2 Kg/ml

وزن هر مترمربع

kg/m2 22

تنوع رنگ

01 (ونگه) ـ 02 (سدری) ـ 03 (بلوطی) ـ 04 ( اُکر) ـ 05 ( طوسی)

برخی از کاربرد ها

دور استخرـ کفپوش ـ پیاده رو ـ اسکله ـ روف گاردن و . . .

مقاومت ها

 

قیمت هر متر طول(تومان)

قیمت هر متر مربع(تومان)

 107.000

727,900

گروه Wpc Plus

تولیدکننده و صادر کننده پروفیل های چوب پلاست

این گروه تولیدی به لطف خدا و با اتکا به کادری مجرب و متخصص و با بهره گیری از اساتید متخصص از بهترین دانشگاه های ایران فعالیت خود را در حوزه تولید محصولات چوب پلاستیک شروع و با عنایت به خدا و تلاش فراوان موفق به گسترش تولیدات و کیفیت خود نمود و با توجه به افزایش فروش و تولید محصولات خود اقدام به گسترش فضا و تولیدات خود نمود که در حال حاضر در شهرک صنعتی شمس آباد مشغول به برآورده کردن نیاز مشتریان داخلی و خارجی می باشد.

شماره های تماس:  02533354864 - 09127238955