products

 

 محصولات

 چوب پلاست مناسب فضاهای بیرونی، روف گاردن ، انواع کف ، انواع نما، مبلمان شهری و ... می باشد. این متریال دوستدار محیط زیست و قابل بازیافت بوده و جایگزین مناسبی برای چوب می باشد که این امر به حفظ جنگل ها نیز کمک شایانی می کند. چوب پلاست ظاهری شبیه به چوب دارد و این فرصت را به طراحان می دهد که بتوانند به راحتی از ترمو پلاست در کنار سایر متریال ها مانند سنگ، چوب و ... در طراحی های خود استفاده کنند.

یکی از نکات و نیاز های مهم طراحان در طراحی، در اختیار داشتن چوب پلاست های مختلف در طرح های متنوع می باشد که این مجموعه سعی کرده است همواره نسبت به طراحی و ساخت قالب های مختلف چوب پلاست گام بردارد.

با توجه به تنوع بالای پروفیل های چوب پلاست این مجموعه باعث شده است تا راحتی و زیبایی خاصی جهت ساخت محصولات وود پلاست را ارائه نماید.

این گروه تولیدی تلاش نموده است در راستای جلب رضایت مشتریان و مصرف کنندگان پروفیل های چوب پلاست تولیدات مختلف و متعددی را در دستور کار خود قرار دهد که برخی از محصولات به شرح زیر می باشد

 

صفحه1 از2

گروه Wpc Plus

تولیدکننده و صادر کننده پروفیل های چوب پلاست

این گروه تولیدی به لطف خدا و با اتکا به کادری مجرب و متخصص و با بهره گیری از اساتید متخصص از بهترین دانشگاه های ایران فعالیت خود را در حوزه تولید محصولات چوب پلاستیک شروع و با عنایت به خدا و تلاش فراوان موفق به گسترش تولیدات و کیفیت خود نمود و با توجه به افزایش فروش و تولید محصولات خود اقدام به گسترش فضا و تولیدات خود نمود که در حال حاضر در شهرک صنعتی شمس آباد مشغول به برآورده کردن نیاز مشتریان داخلی و خارجی می باشد.

شماره های تماس:  02533354864 - 09127238955