مبلمان شهری

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

This city is what it is because our citizens are what they are.
“Plato”


امروزه شهرها حدود 60% از جمیعیت دنیا را در خود جای داده اند از این رو بعنوان مهمترین واصلی ترین مکان رشد فرهنگی ، علمی و اقتصادی در نظر گرفته شود یکی از علل مهم توسعه یافتن هر شهر ایجاد رفاه و آرامش برای ساکنان آن شهر میباشد . این امر طراحان چوب پلاست را براآن داشته که در جهت رشد و توسعه کیفیت زندگی شهری و ایجاد محیطی خلاق و آراسته گامی موثر برداشته و دست به تولید و ساخت انواع مبلمان شهری از جمله نیمکت ، فلاور باکس ، انواع معابر و جداکننده های فضای سبز و محوطه سازی مکانهای عمومی ، آلاچیق و ... نمودند .

تنوع موجود در رنگ بندی چوب پلاستیک ها و قابلیت اجرا در طرح های مختلف باعث شده که وود پلاست هم در طراحی مدرن و هم در طراحی کلاسیک و سنتی قابل استفاده باشد همچنین از دیگر مزایا چوب پلاست میتوان به مقاوم بودن در برابر حرارت ، رطوبت ، انواع قارچ و حشرات اشاره کرد که تمامی این موارد هزینه های تعمیر و نگهداری را به حداقل ممکن میرساند و از لحاظ اقتصادی نیز این محصول را مقرون به صرفه میسازد.

 


بهره گیری از محصولات چوب پلاستیک صنایع چوب پلاست WPCPLUS در پروزه های مختلف دکوراسیون شهری

moblemanshahri

moblemanshahri

moblemanshahri

moblemanshahri

moblemanshahri

moblemanshahri

moblemanshahri

moblemanshahri

گروه Wpc Plus

تولیدکننده و صادر کننده پروفیل های چوب پلاست

این گروه تولیدی به لطف خدا و با اتکا به کادری مجرب و متخصص و با بهره گیری از اساتید متخصص از بهترین دانشگاه های ایران فعالیت خود را در حوزه تولید محصولات چوب پلاستیک شروع و با عنایت به خدا و تلاش فراوان موفق به گسترش تولیدات و کیفیت خود نمود و با توجه به افزایش فروش و تولید محصولات خود اقدام به گسترش فضا و تولیدات خود نمود که در حال حاضر در شهرک صنعتی شمس آباد مشغول به برآورده کردن نیاز مشتریان داخلی و خارجی می باشد.

شماره های تماس:  02533354864 - 09127238955